Hakkımızda

brennenstuhl® kalite ve yenilik.

60 yılı aşkın bir süredir yeni ürünlerin geliştirilmesinde yol gösterici olmak ilkemiz olmuştur. Her yıl satılan milyonlarca ürünle, tasarım ve performans söz konusu olduğunda çıtayı yüksek tutma yükümlülüğümüz var. Kalite ve güvenlik – uluslararası düzeyde – en önemli endişemiz.Çok Yönlü ürün yelpazemiz, tasarımı ve performansı açısından benzersizdir. Yaygın üçlü prizli anahtarlı uzatma kablolarından aşırı gerilim koruyuculara, akıllı özelliklere sahip sofistike yüksek teknolojili şeritlere kadar çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz.Kablo Makarası ürün yelpazemiz, ağır hizmet tipi profesyonel kullanımda, her türlü uygulama için doğru çözümü sunar.Aydınlatma LED teknolojisinin büyüleyici güçlerine güveniyoruz. LED spot ürünlerimiz bu alandaki dinamik gelişmeleri yansıtır ve tasarım, enerji verimliliği ve dayanıklılık açısından çekici yeni çözümler sunar.Solar ve LED teknolojileri birbirini mükemmel şekilde tamamlar.

Brennenstuhl® Türkiye olarak kalite ve Yenilik alanında Dünya lideri brennenstuhl® ürünlerini size sunmaktan gurur duyuyoruz

brennenstuhl® Kalite ve Yenilik Anlamına Gelir

Bu vizyon, 60 yılı aşkın süredir yeni ürünlerin geliştirilmesinde şirketimizin yol gösterici ilkesi olmuştur. Her yıl satılan milyonlarca ürünle, tasarım ve performans söz konusu olduğunda çıtayı yükseltmek zorundayız. Kalite ve güvenlik – uluslararası düzeyde – en önemli endişemizdir.Çok Yönlü ürün yelpazemiz, tasarımı ve performansı ile benzersizdir. Yaygın üçlü prizlerden aşırı gerilim koruyuculu sofistike yüksek teknoloji kablolara, otomatik çalıştırma ve diğer akıllı özelliklere kadar çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz.Kablo Makarası ürün yelpazemiz, ister evde ister ağır hizmet tipi profesyonel kullanım için her türlü uygulama için doğru çözümü sunar.Aydınlatma alanında, LED teknolojisinin etkileyici gücüne güveniyoruz. LED spot ışık programımız bu alandaki dinamik gelişmeleri yansıtır ve tasarım, enerji verimliliği ve dayanıklılık açısından çekici yeni çözümler sunar.Solar ve LED teknolojileri birbirini mükemmel bir şekilde tamamlar. Bu gerçeği solar LED spotlarımızda ve eksiksiz \”tak ve çalıştır\” solar setlerimizde kullanıyoruz.Brennenstuhl Türkiye olarak kalite ve Yenilik alanında Dünya lideri brennenstuhl® ürünlerini size sunmaktan gurur duyuyoruz.
 

Bize Ulaşın

  Brennenstuhl® Türkiye


  Üstün Alman Teknolojisi. Brennenstuhl Türkiye Güvencesi.
   EFE GROUP / Mahmutbey Mah. 2414 Sok. Tepe Plaza No:5/37 Kat:3/17 İstoç-Bağcılar/İSTANBUL

   info@brennenstuhlturkiye.com

   +90 (212) 659 5900

   +90 (542) 849 3959