brennenstuhl® kalite ve yenilik.

60 yılı aşkın bir süredir yeni ürünlerin geliştirilmesinde yol gösterici olmak ilkemiz olmuştur. Her yıl satılan milyonlarca ürünle, tasarım ve performans söz konusu olduğunda çıtayı yüksek tutma yükümlülüğümüz var. Kalite ve güvenlik – uluslararası düzeyde – en önemli endişemiz.

Çok Yönlü ürün yelpazemiz, tasarımı ve performansı açısından benzersizdir. Yaygın üçlü prizli anahtarlı uzatma kablolarından aşırı gerilim koruyuculara, akıllı özelliklere sahip sofistike yüksek teknolojili şeritlere kadar çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz.

Kablo Makarası ürün yelpazemiz, ağır hizmet tipi profesyonel kullanımda, her türlü uygulama için doğru çözümü sunar.

Aydınlatma LED teknolojisinin büyüleyici güçlerine güveniyoruz. LED spot ürünlerimiz bu alandaki dinamik gelişmeleri yansıtır ve tasarım, enerji verimliliği ve dayanıklılık açısından çekici yeni çözümler sunar.

Solar ve LED teknolojileri birbirini mükemmel şekilde tamamlar.

Brennenstuhl® Türkiye olarak kalite ve Yenilik alanında Dünya lideri brennenstuhl® ürünlerini size sunmaktan gurur duyuyoruz

brennenstuhl® Kalite ve Yenilik Anlamına Gelir

Bu vizyon, 60 yılı aşkın süredir yeni ürünlerin geliştirilmesinde şirketimizin yol gösterici ilkesi olmuştur. Her yıl satılan milyonlarca ürünle, tasarım ve performans söz konusu olduğunda çıtayı yükseltmek zorundayız. Kalite ve güvenlik – uluslararası düzeyde – en önemli endişemizdir.

Çok Yönlü ürün yelpazemiz, tasarımı ve performansı ile benzersizdir. Yaygın üçlü prizlerden aşırı gerilim koruyuculu sofistike yüksek teknoloji kablolara, otomatik çalıştırma ve diğer akıllı özelliklere kadar çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz.

Kablo Makarası ürün yelpazemiz, ister evde ister ağır hizmet tipi profesyonel kullanım için her türlü uygulama için doğru çözümü sunar.

Aydınlatma alanında, LED teknolojisinin etkileyici gücüne güveniyoruz. LED spot ışık programımız bu alandaki dinamik gelişmeleri yansıtır ve tasarım, enerji verimliliği ve dayanıklılık açısından çekici yeni çözümler sunar.

Solar ve LED teknolojileri birbirini mükemmel bir şekilde tamamlar. Bu gerçeği solar LED spotlarımızda ve eksiksiz \”tak ve çalıştır\” solar setlerimizde kullanıyoruz.

Brennenstuhl Türkiye olarak kalite ve Yenilik alanında Dünya lideri brennenstuhl® ürünlerini size sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kingbad Wallet

Kingbadwallet olarak hayata renk katacak, en ilginç ürünleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Tecrübeli kadromuz sayesinde sizleri mutlu etmek için dünyanın birçok ülkesinden en iyi, en yeni ve en ilginç ürünleri Türkiye ‘ye getiriyoruz.
Kingbadwallet hızlı ve modern alt yapısı sayesinde binlerce ürünü birkaç saniyede fiyata ve diğer katagorilere göre eleyerek, kısa zamanda sıradışı sürprizler bulmanıza yardımcı olmaktadır. Beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde kredi kartı, kapıda ödeme, peşin veya taksitle olacak şekilde ödemenizi yaparak alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.
Kingbadwallet evinizin veya işyerinizin konforundan ayrılmadan, saatlerce yorulmanıza gerek kalmadan, sevdiklerinize veya kendinize hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri seçmenizi ve hızlıca elde etmenizi sağlayan güvenli bir internet mağazasıdır.
KİNGBADWALLET
Merkez Ofis:Onur Mh. 7370. Sk. No:7/28 Bayraklı / İZMİR
Müşteri Hizmetleri: 0850 209 6597
Eposta: info@kinbadwallet.com
Toptan Satış: satis@kinbadwallet.com