Brennenstuhl® Türkiye ile kazanmaya başlayın!

Bayilik başvurunuzu hemen yapın, ister kendi sitenizden ister Pazaryerlerinden ( Hepsiburada, Trendyol, N11 vb. ) yapmış olduğunuz Brennenstuhl® satışlarınızın gönderimlerini sizin yerinize biz yapalım.

Başlangıç

brennenstuhlturkiye.com anasayfa sağ üst köşede yer alan “Hesap” sekmesi altından “Bayi seçeneğini seçiniz. Gerekli bilgileri doldurup, istenen evrakları sisteme yükleyiniz. Onay işlemini sonrasında “Hesap” / “Bayilik Girişi” ile giriş yapabilirsiniz.

  • Teslimat ve Fatura Adresi oluşturma

Sisteme giriş yaptıktan sonra ilk yapmanız gereken Teslimat ve Fatura adreslerinizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde oluşturmak.

  • Kargo Seçeneği

Kendi deponuza sevk isteyebilir ya da pazaryerleri için listelenmiş olan kargo seçeneklerinden birisini seçerek ödeme adımına devam edebilirsiniz.

° Yurtiçi Kargo -Depo Sevk- seçeneği için ücretsiz kargo avantajı 500.00 TL ve üzeri siparişleriniz için geçerlidir. 500.00 TL altındaki siparişler için 15 TL kargo ücreti bulunmaktadır.

° Pazaryerleri için listelenmiş olan kargo seçenekleri ( Ödemenin şubede peşin olarak tarafımızdan yapıldığı Amazon, Gittigidiyor vb. gibi gönderiler hariç) ücretsizdir.

° Kargo ödemesinin peşin olarak şubede yapıldığı siparişlerinizde ( Amazon, Gittigidiyor vb. ) kargo ücreti ürün bedeline eklenmektedir.

° Pazaryerleri için listelenmiş olan kargo seçenekleri ile verilen siparişlerde “Kargo Şablonu” yüklemesi yapılmalıdır. Anasayfa sağ üst köşede adınızın üzerine tıklayarak “Hesabınız” sayfasına gidebilirsiniz. Hesabınız sayfasında bulunan “Kargo Şablonları” alanını kullanarak şablon yüklemesi yapabilirsiniz.

(Pazaryerleri için listelenmiş olan kargo seçeneklerini kullanarak “Kargo Şablonu” yüklemesi yapılmayan siparişler “KARGO KARŞI ÖDEMELİ” olarak teslim adresinize gönderilecektir. Sipariş gecikmelerini önlemek için kargo seçenekleri ve Kargo şablonlarının hatasız olmasına dikkat ediniz)

° Brennenstuhl® Türkiye sizin adınıza teslimat belgesi düzenleyerek paketle birlikte müşterinize gönderecektir. (Teslimat belgesi üzerinde ürün tutarı yazmamaktadır)

° Bayi ürün faturasını müşteriye email/posta/kargo ile göndermekle yükümlüdür.

° Xml bayiliği için herhangi bir ücret veya komisyon ödemezsiniz.

° Bayilik başvurusu sonrasında satış yaptığınız platformları ve mağaza isimlerini belirtir mesaj ya da E-Posta attıktan sonra üyeliğiniz onaylanacaktır.

° Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır.

° Müşterinin sebep belirtmeden ürünü geri iade etmesi durumunda kargo bedeli, iade ürünün eksik, kırık, bozuk veya hasarlı olması durumunda kargo bedeli ve ürün bedeli Bayi tarafından karşılanır. ( Eksik, kırık, bozuk veya hasarlı olması durumu “Tespit tutanağı” belirlenmişse Kargo bedeli Brennenstuhl Türkiye tarafından karşılanmakta ve ürün bedeli bayiye iade edilmektedir. )

Xml linkinde yer alan satış fiyatları her bayi için Minimum fiyat olmak zorundadır. Satış fiyatı altında ürünü satışa açan bayilerin üyelikleri iptal edilecektir. Tüm bayilerimizin kazanç seviyelerini korumak önem verilen bir husustur.

Brennenstuhl® Türkiye | Üstün Alman Teknolojisi